Dokumentācija

Zvanu plūsmas elementi: 

Mani numuri - ienākošo zvanu telefona numuri, uz kuriem iespējams veikt zvanus no jebkura operatora.
Call to phone - iespējama pāradresācija uz kādu citu numuru. Nospiežot uz elementa, atveras izvēlne, kur varat norādīt vajadzīgo numuru.
Call to SIP - iespējama pāradresācija uz iekšējo numuru (SIP telefonu). Nospiežot uz elementa, atveras izvēlne, kur varat norādīt vajadzīgo numuru.
Voice Mail - zvanītājs var atstāt balss ziņojumu. Otrs režīms ir paredzēts, lai noklausītos atstātos balss paziņojumus.
Play audio -  zvanītājam tiek atskaņots izvēlētais audio fails. Nospiežot uz elementa, atveras izvēlne, kur var norādīt vajadzīgo audio failu. Lai pievienotu audio failus sistēmā, jānospiež poga "Audio faili" un jāseko norādēm.
Voice menu - interaktīvā balss izvēlne. Tiek nolasīts teksts atbilstoši nospiestajam taustiņam.
Time routing -  atbilstoši Jūsu norādītajiem dienas un laika parametriem, izpilda tālākās darbības. Ja zvanīšanas laiks iekļausies uzstādītajā laikā un dienā, tad zvans tiks novirzīts uz "true" izeju, ja neiekļausies - tad "false". Dienas un laika parametrus var mainīt, nospiežot uz elementa.
Queue - rinda, kas paredzēta, lai vienlaicīgi saņemtu zvanus no vairākiem klientiem. Ja visi operatori ir aizņemti, klients gaida rindā un, tiklīdz kāds no operatoriem atbrīvojas, zvans tiek savienots. Ir vairākas rindas stratēģijas, kas nosaka, kuram operatoram zvani tiek novirzīti (piemēram, zvana visiem operatoriem vienlaicīgi, kamēr pirmais paceļ; zvana vispirms tam operatoram, kurš ir atbildējis vismazāk zvanus u.c.). "Members" izejā ir jāpievieno operatori "Call to SIP". Timeout - zvana gaidīšanas laiks ir beidzies.
HTTP notification - parasti tiek izmantots integrācijai ar citu sistēmu (piemēram, pirms zvana tiek nosūtīts pieprasījums uz Jūsu CRM un Jūsu sistēmā parādās zvanītāja pilni kontakti un saistītie ieraksti). Ja HTTP serveris atgriež vērtību no 1-5, tad tiek izpildīti atbilstošie nosacījumi.
Caller name lookup - klienta vārda meklēšana pēc numura. Tiek veikts HTTP pieprasījums uz Jūsu datu bāzi pēc klienta numura (caller id). Ja klients ar šādu numuru eksistē, tad tiek uzstādīts zvanītāja vārds - saņemot zvanu, uz IP telefona tiek parādīts klienta vārds un telefona numurs.
Change suffix/prefix - iespējams mainīt zvanītāja numuru, lai idenficētu, no kuras grupas pienāk zvans (piemēram, ja Jums ir vairāki uzņēmumi ar vairākiem telefona numuriem un tie ir pāradresēti uz Jūsu mobilo telefonu, tad, izmantojot sufixu, varat pielikt papildus ciparus zvanītāja numuram, tā identificējot, no kāda uzņēmuma ir ienākošais zvans).
Email notification - tiek nosūtīts e-pasts (piemēram, ja zvans netiek atbildēts, operators saņem e-pastu).
Routing by call history - klients automātiski tiek savienots ar to menedžeri, ar kuru pēdējo reizi runāja.

Sarunas laikā iespējams pāradresēt zvanus, nospiežot *2 un iekšējo numuru.

Spy Funkcija:

Aģents - veic zvanus;
Klients - pieņem zvanus;
Menežderis - uzrauga aģentu darbu;

Lai noklausītos aģentus, nepieciešam zvanīt uz sekojošiem numuriem:

4#SIP - Menedžeris dzird zvanu sarunu, bet viņu nedzird;
5#SIP - Menedžeris dzird zvanu sarunu, viņu dzird arī aģents;
6#SIP - Menedžeris pievienojas konferencei ar Klientu un Aģentu.

Firewall settings:

sip.teltel.lv [146.185.167.22] TCP port 80,443,5060,5070 UDP: 5060,5070, 10000-20000
storage.teltel.lv [46.101.187.241] TCP port 80,443
www.teltel.lv [146.185.134.107] TCP port 80,443,2048

Biežāk uzdotie jautājumi:

Vai IP telefoniju var pieslēgt uz jebkura datora?
Jā protams IP telefonija atbalsta gan Windows, iOS, Mac OS, u.c. kā arī mobilos telefonus (Android utt.)

Kāpēc izvēketies tieši IP telefoniju nevis stacionāro telefonu risinājumus?
Jo stacionāro telefonu pieslēgumi nesniedz tādas iespējas, kā zvanu kvalitātes kontrole, zvanu pārvirzīšana, audio paziņojumi, sarunu ieraksti, utt.

Kas ir klienti kuriem IP telefonija būtu nepieciešama?
Principā nav noteiktas uzņēmumu nozares kurā IP telefonija būtu pieprasītāka, pārsvarā IP telefoniju izmanto tādos uzņēmumos kuros vadītājam ir svarīga kvalitātes nodrošināšana, kā arī uzņēmumos kuros ir liela zvanu plūsma. IP telefonija spēj nodrošināt to, ka jebkurā brīdī uzņēmuma vadītājs var noteikt darbinieku paveikto darba apjomu un kvalitati.

Vai TelTel IP telefonīju var saslēgt ar CRM sistēmu?
Jā, esam izveidojuši API, kuru var sasinhronizēt gandrīz ar jebkuru populārāko CRM sistēmu.

Ko uzņēmumi iegūst pēc IP telefonijas ieviešanas?
Katra uzņēmumam ieguvumi ir indivduali, tomēr lielākoties tiek samazināts darba apjoms un palielināts uzņēmuma apgrozījums. Šeit gan vērts pieminēt, ka viena IP telefonija brīnumus nerada, papildus tai ir nepieciešams izveidot noteiktu apkalpošanas, pārdošanas, kontroles skriptu, kuru saiknē ar IP telefoniju un CRM sistēmu ari izmantos uzņēmuma darbinieki.

Kā noteikt vai manam uzņēmuma ir nepieciešama IP telefonīja?
Ieteiktu sākt ar jautājumu uzdošanu sev - vai es zinu cik daudz un ar ko katrs darbinieks pagajušā nedeļā ir komunicējis un vai ir kāds klients, kas darbinieka nekompitences rezultātā pametis musu uznemumu? Ja uz šiem jautājumiem nevarat atildēt, tad varam Jums garantēt, ka ieviešot IP telefonīju komplektā ar CRM un skriptu mēs spēsim samazināt Jūsu kompānijas darba apjomu un palielināt apgrozījumu.

Ar ko sākt ja vēlos kļūt par TelTel klientu?
Uzrakstiet mums uz office@teltel.lv vai piereģistrējaties mūsu sistemā - un mes noteikti ar Jums sazināsimies.